Divisional Secretary

   alawaththa sir  Name

 Mr. A.K.R. Alawatta

 Qualification
  • B.A. Univercity Of Colombo 1997
  • M.A. (Economics) Univercity Of Kelaniya 2008
  • Dip in Genaeral Management - SLIDA 2007
 Work history

 Assistant Commissioner Of Provincial Motor Traffic (W.P) (2001-2006)

Commisioner Of Provincial Motor Trafficc (W.P) (2007-2011)

Divisional Secretary Negombo (Since 2012)

Assistant Divisional Secretary

   AdS  Name  Mrs. J.A.D.S. Jayasinhe
 Qualification  
 Work history  

Accountant

   Sanjeewani Acc Name

 Mrs. R.M. Sanjeewanie

Qualification  

B.Sc in Accounting (Special) Degree - Univercity Of Sri Jayawardenepura

Certified Bussiness Accountant at ICASL

Work history

Audit Examinar at Auditar General Department (2010-2013)

Accountant at Divisionl Secretariat, Negombo (Since 2013)

Assistant Director (Planning)

   Chandrika  Name Mrs. K.K.C. Dias
 Qualification

B.Sc - Univercity Of Ruhuna

 Work history

 

 

Assistant Director (Planning)

   Anne  Name Mis. A.S.N.R. Vincenplle
 Qualification  
 Work history  

Administrative Officer

    Name

Mrs. M.H.B. Nirmali

Qualification

B.Sc - University Of Kelaniya


Work history

Land Registry (2012 - 2016)

Divisionl Secretariat, Negombo (Since 2016)

Administrative Officer (Grama Niladhari)

   Arvunda Name  Mrs.P.D.A.N. Aravinda
Qualification

B.A - University Of Peradeniya

Work history

Grama Niladhari (1987 - 2014)

Administrative Grama Niladhari (Since 2014)

Additional District Registrar     
   lakmali Name  Miss. A.R. Lakmali
Qualification  
Work history  
     

 

  NAME   DESIGNATION
 ADMIN SECTION
  ජි.එම්.ඩි.එම් .ටි මල්කාන්ති මිය ප්‍රධාන රාජ්‍ය කළමණාකරණ සහකාර
  ඩබ්. අමරුසිරි ප්‍රනාන්දු මිය සංවර්ධන නිලධාරි III
  පි.ජි.එන් .කේ බාලසුරිය මිය සංවර්ධන නිලධාරි III
  ඒ.යූ. උපුල්  සරත්කුමාර මයා රාජ්‍ය කළමණාකරණ සහකාර I
  කේ.එස් .සි.කුමාරි මිය රාජ්‍ය කළමණාකරණ සහකාර I
  ඩබ්.ජේ.එන්  ප්‍රනාන්දු මිය රාජ්‍ය කළමණාකරණ සහකාර I  
  එන්.ඒ.එම් චාමරි මිය රාජ්‍ය කළමණාකරණ සහකාර II  
  ඒ.ආර්.එච්.එම්.ඩී.අබේරත්න මිය රාජ්‍ය කළමණාකරණ සහකාර II
  ආර්.එන්.පි.කේ රූබසිංගේ මිය රාජ්‍ය කළමණාකරණ සහකාර III
  ආර්.එම්.එන්. මුදිතා රාජපක්ෂ මිය රාජ්‍ය කළමණාකරණ සහකාර III
  කේ.ඩී.පී. සුජිව අප්පුහාමි මිය රාජ්‍ය කළමණාකරණ සහකාර III
  එස්. සරෝජිනී රාජ්‍ය කළමණාකරණ සහකාර III
  වී.එච්. ආනන්ද ප්‍රනාන්දු මිය කාර්යාල කාර්ය සහායක I
  එස්.ඩී.එස්.එන්. විජේතුංග මයා රියදුරු (විශේෂ)
  එ.කේ.අයි.යූ. වීරසිංහ මයා රියදුරු III
     
IDENTITY SECTION 
  එච්.ඒ. ධම්මිකා කුමාරි මිය සංවර්ධන නිලධාරි III (පුද්ගලයින් ලියාපදිංචි කිරීමේ දෙපාර්තමේන්තුව)
  එම්.එම්.ජී.ආර්. ප්‍රනාන්දු මිය සංවර්ධන නිලධාරි III (පුද්ගලයින් ලියාපදිංචි කිරීමේ දෙපාර්තමේන්තුව)
SOCIAL SERVICES SECTION 
  ටි.එස්.එස් ද සිල්වා මයා සමාජ සේවා නිලධාරි
  ඒ.ඩිආර්..පි.දිල්රුක්ෂි මිය සමාජ සේවා නිලධාරි
  එල්.ආර්.යු සුභාෂණි මිය. සංවර්ධන නිලධාරි III (සමාජ සේවා)
  කේ.එස්.එන් ඩයස් මිය සංවර්ධන නිලධාරි III (ආපදා)
  එච්.ඒ.එම්.ඒ.සී. හේරත් මිය සංවර්ධන නිලධාරි III
  වයි. නිරෝෂනී ධර්මකීර්ති මිය සංවර්ධන නිලධාරි III
  ආර්.ආර්.ඒ.එස් රත්නායක මිය රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර III
     
REGISTAR SECTION 
  එම්.ජි.උදුලා රසාන්ති මිය සංවර්ධන නිලධාරි III
  ආර්.එම්.ටි.ඩී රත්නායක මිය සංවර්ධන නිලධාරි III
  පී.ටී. උදයාංගනි මිය සංවර්ධන නිලධාරි III
  පි.එම්.පී ප්‍රනාන්දු මිය රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර I
  ඒ.එච් ශාන්ති කුමාරි මිය රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර I
  ආර්.පි.ජිනසෝම මයා රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර III
   කේ.ශශිනි චමෝදිකා මෙනවිය රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර III
  එම්.එම්.එප් මුෆිනා මිය රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර III
  යු.යු.ජේ මහේෂ් කුමාර මයා කාර්යාල කාර්ය සහායක I
     
     
ACCOUNT SECTION
  එල්.ජේ.සි ප්‍රනාන්දු මයා මූල්‍ය සහකාර
  ඒ.ඩී. ප්‍රනාන්දු පුල්ලේ මිය සංවර්ධන නිළධාරී III
  ඩබ්.ජී.ඩී.ඩී. නාමලී මෙනවිය සංවර්ධන නිළධාරී III
  එස්.ඩී.ඩී.පී. ජයවර්ධන මයා සංවර්ධන නිළධාරී III
  සී. ෂෙනාලි පෙරියතම්බි මිය රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර I
  ඩබ්.එන්. ප්‍රියදර්ශනී මිය රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර III
  වි.එච්.එස් ගලප්පත්ති මිය රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර III
  ජේ.ඒ.එස්.එල් ජයසිංහ මිය රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර III
  ජි.ඩි.එස්.එච් ගලප්පත්ති මෙනවිය රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර III
  ඩබ්.එල්.පි ප්‍රනාන්දු රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර III
  බි.එම්.කේ. ඉෂානි ජයතිලක මිය රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර III
     
LIENCE  SECTION
  එම්. යුරේෂා ඉලක්ෂි මිය සංවර්ධන නිළධාරී (බලපත්‍ර)
  එස්.ජේ. වෙල්අඹගේ මිය රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර II
     
PENSION SECTION
  පී.ටී. වනිගරත්න මිය සංවර්ධන නිළධාරී
  කේ.ආර්.ඩී.ආර්. සිල්වා මිය සංවර්ධන නිළධාරී III
  ට්.එම්.ජේ.එස් පිරිස් මෙනවිය රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර II
     
LAND SECTION
  එස්.ආර්.එම්. සෙනවිරත්න මයා ජනපද නිලධාරි
  ජි.ඩි.ගුණවර්ධන මිය විමර්ෂණ සහකාර (ඉඩම් අත්පත්)
  ඊ.එම්. චාමිනී සිල්වා මිය  ඉඩම් පරිහරණ සැලසුම් සහකාර
  ඒ.ඒ.ඩි.එම් ජෙනට් මිය රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර II
  ඩිලිනි දමිතා අබේසේකර මිය රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර III
  එස්.පි.ඉරේෂා මනෝරි අමරසිංහ මිය රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර III
     
FIELD SECTION  
  ඩී.එම්.එම්.ඩී. ධනපාල මිය ළමා හිමිකම් ප්‍රවර්ධන නිලධාරි
  එම්.එස් රාජපක්ෂ මිය සංඛ්‍යා ලේඛන නිලධාරි
  ඒ.ජී.එස් බණ්ඩාර මයා සංස්කෘතික නිලධාරි
  බි.ඩී.ඒ.එස් පීරිස් මයා සංස්කෘතික සංවර්ධන නිලධාරි
  ගුණතිලක ඥානසේන මයා නිපුණතා සංවර්ධන නිලධාරි
Manjula ටී.එම් කමනි මංජුලා පීරිස් මිය මුල් ළමා විය සංවර්ධන සහකාර
Mrnuka ඩබ්.එම්. දමයන්ති මිය සංවර්ධන නිළධාරී III
  බි.බි.ජේ.එස් පෙරේරා මිය මානව සම්පත් සංවර්ධන සහකාර
  එම්.ඩි.එස් මඩදෙණිය මිය වනිතා සංවර්ධන නිලධාරි
  එල්.කේ.එන්.ඩබ්. පිරිස් මිය සංවර්ධන නිලධාරි(කෘෂි) III
  කේ.ජි.අයි.එල්.කුමාරි මිය දේශිය වෛද්‍ය සංවර්ධන නිලධාරි
  එම්.පි.ඩි රේණුකා ප්‍රියදර්ශනි මිය සංවර්ධන නිලධාරි ( පුනරුත්තාපන) III
  පී.වි. ප්‍රසාන් ප්‍රියන්ත මයා සංවර්ධන නිලධාරි (විදේශ රැකියා) III
  එච්.අයි.එන් ප්‍රනාන්දු මිය සංවර්ධන නිලධාරි(විදේශ රැකියා) III
  කේ.ජේ.එස් ප්‍රදීප් පිරිස් මයා ක්‍රීඩා නිලධාරි
  ඩි.එම් චන්දන විල්සන් මයා තරුණ සේවා නිලධාරී
  එල්.එන් මුතුමාලි මෙනවිය තාක්ෂණ නිලධාරි
  ඩබ්.ජි ශාන් ගුණවර්ධන මයා තාක්ෂණ සහයක
  පී.ඒ.ඩී.එස්.එෆ්.එස්. සුසන්ත සපරමාදු මයා ජාතික ඒකාබද්ධතා ප්‍රවර්ධන සහකාර
  ජි.එල්.එල්.එස්.ටී. පෙරේරා මයා තාක්ෂණ සහායක
     
SAMURDHI SECTION  
  කේ.සී නිලියාද සිල්වා මිය දිවිනැගුම මුලස්ථාන කළමනාකරු
  එච්.ඩබ්.කාන්තිද සිල්වා මිය සමාජ ආරක්ෂණ නිලධාරි
  කේ .නිලිකා  පෙරේරා මිය ආයතනික ලිපිකරු
  විසිටා නිරුක්ෂි පෙරේරා මිය ලිපිකරු
  කේ. සුමන්දතී නවරත්න මිය ව්‍යාපෘති සහකාර
  ඩබ්.ඒ.එන් මධුෂානි චන්ද්‍රසිරි මිය කාර්යාල සහයක
     
PLANNING SECTION  
PUSHAPAMALI  පි.ඒ.ජේ පුෂ්පමාලි මිය සංවර්ධන සම්බන්ධිකාරක
  සී.ඩි.එල් ප්‍රනාන්දු මිය සැලසුම් ක්‍රියාත්මක කිරිමේ සහකාර
 SUMEDHA ඩි.සුමේධ අතුකෝරල මයා සංවර්ධන සහකාර III
  ඩි.එම්.ප්‍රියානි දිසානායක මිය. සංවර්ධන නිලධාරි III
  කේ.ඩී. සමන්ත මංජුල මයා සංවර්ධන නිලධාරි III
ANNE එම්. ඈන් ප්‍රනාන්දු මිය සංවර්ධන නිලධාරි III
CHAMANGALI එම්.ඩී. චමංගලී ප්‍රේමතිලක මිය සංවර්ධන නිලධාරි III
NIMANTHI ඩී.ජේ.ඩී.අයි නිමන්ති මිය සංවර්ධන නිලධාරි III
Dushi ජේ.ඒ.ඩී. ස්වර්ණමාලි මිය සංවර්ධන නිලධාරි III
yasoo ඒල්.වයි. සමන්මලි ලියනගේ මිය සංවර්ධන නිලධාරි  III
  පී.ඒ. ධම්මිකා කුමාරි මිය සංවර්ධන නිලධාරි  III
  කේ. වත්සලා ප්‍රනාන්දු මිය සංවර්ධන නිලධාරි  III
  එස්.එම්. කඳන ආරච්චි  මයා සංවර්ධන නිලධාරි  III
  නිශාන්ත අතුරලිය වික්‍රම  මයා සංවර්ධන නිලධාරි  III
  කේ.ආර්.ජී අයි. රසාගනී කුමාරි මිය සංවර්ධන නිලධාරි  III
  චමින්ද නීල් ග්‍රේරා මයා කාර්යාල කාර්ය සහයක
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

News & Events

Scroll To Top